Nabídka






Vítězem Grand Prix CST Ďáblice 26/3 se stal Alexey Dymov

Míla

28.4.2024

Reportáže

Přečteno: 208


Alexey Dymov zvítězil v této sérii již podruhé a upevnil své vedení.


V dnešním turnaji se sešlo dvacet hráčů, kteří hráli ve čtyřech skupinách.

 

Skupina A

Krucký - Sork 1:3, Kovtun - Motyčka 3:1, Sork - Kovtun 3:0, Malá - Krucký 3:2, Kovtun - Malá 0:3, Motyčka - Sork 0:3, Malá - Motyčka 3:0, Krucký - Kovtun 3:0, Motyčka - Krucký 2:3, Sork - Malá 1:3

 

Pořadí skupiny A

1. Petra Malá 8, 2. Viktor Sork 7, 3. Jiří Krucký 6, 4. Sergiy Kovtun 5, 5. Miroslav Motyčka 4

 

Skupina B

Světlík - Dusil 3:2, Vitrovyj - Langmüller 0:3, Dusil - Vitrovyj 3:0, Pelc - Světlík 3:2, Vitrovyj - Pelc 0:3, Langmüller - Dusil 2:3, Pelc - Langmüller 3:1, Světlík - Vitrovyj 2:3, Langmüller - Světlík 1:3, Dusil - Pelc 2:3

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Pelc 8, 2. Václav Světlík 6, 3. Vladimír Dusil 6, 4. Josef Langmüller 5, 5. Oleh Vitrovyj 5

 

Skupina C

Mocanu - Shnaider 0:3(-8,-8,-8), Hejl - Vlachý 3:2, Shnaider - Hejl 3:0, Šebek - Mocanu 3:1, Hejl - Šebek 0:3, Vlachý - Shnaider 3:0, Šebek - Vlachý 3:0, Mocanu - Hejl 1:3, Vlachý - Mocanu 1:3, Shnaider - Šebek 2:3

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Šebek 8, 2. Valentyn Shnaider 7, 3. Jiří Hejl 6, 4. Radu Mocanu 5, 5. Luboš Vlachý 4

 

Skupina D

Klesa - Merta 1:3, Ševčík - Cetner 3:0, Merta - Ševčík 3:1, Dymov - Klesa 3:1, Ševčík - Dymov 0:3, Cetner - Merta 0:3, Dymov - Cetner 3:0(3,3,5), Klesa - Ševčík 3:2, Cetner - Klesa 0:3, Merta - Dymov 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Alexey Dymov 8, 2. Petr Merta 7, 3. Michal Klesa 6, 4. Václav Ševčík 5, 5. Milan Cetner 4

 

Čtvrtfinále

Malá - Shnaider 3:0, Světlík - Dymov 1:3, Šebek - Sork 1:3, Merta - Pelc 1:3

 

Semifinále

Malá - Dymov 1:3, Sork - Pelc 3:1

 

Finále

Dymov - Sorkk 3:1

 

O 3. místo

Malá - Pelc 3:1

 

O 5. až 8. místo

Shnaider - Světlík 3:0, Šebek - Merta 3:1

 

O 5. místo

Shnaider - ŠEbek 2:3

 

O 7. místo

Světlík - Merta 0:3

 

O 9. až 20. místo

Krucký - bay, Mocanu - Cetner 3:0, Langmüller - Motyčka 1:3, Klesa - bay, Hejl - bay, Kovtun - Vitrovyj 0:3, Ševčík - Vlachý 3:2, Dusil - bay

 

O 9. až 16. místo

Krucký - Mocanu 2:3, Motyčka - Klesa 0:3, Hejl - Vitrovyj 0:3, ŠEvčík - Dusil 0:3

 

O 9. až 12. místo

Mocanu - Klesa 3:1, Vitrovyj - Dusil 0:3

 

O 9. místo

Mocanu - Dusil 3:2

 

O 11. místo

Klesa - Vitrovyj 3:1

 

O 13. až 16. místo

Krucký - Motyčka 3:0, Hejl - ševčík 1:3

 

O 13. místo

Krucký - Ševčík 3:1

 

O 15. místo

Motyčka - Hejl 3:0

 

O 17. až 20. místo

Cetner - Langmüller 3:0, Kovtun - Vlachý 2:3

 

O 17. místo

Cetner - Vlachý 3:2

 

O 19. místo

Langmüller - Kovtun 2:3

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 26/3

1. Alexey Dymov - Sokol Petrovice, 2. Viktor Sork, 3. Petra Malá - Sokol Podolí, 4. Jan Pelc, 5. Ondřej Šebek - Loko Vršovice, 6. Valentyn Shnaider - Sokol Petrovice, 7. Petr Merta, 8. Václav Světlík, 9. Radu Mocanu, 10. Vladimír Dusil, 11. Michal Klesa, 12. Oleg Vitrovyj, 13. Jiří Krucký, 14. Václav Ševčík - TTC Praha, 15. Miroslav Motyčka, 16. Jiří Hejl, 17. Milan Cetner, 18. Luboš Vlachý, 19. Sergiy Kovtun, 20. Josef Langmüller

 

Průběžné mezipořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=27. Dalším turnajem pokračujeme opět v neděli 5. 5. 2024.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
29.05.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha