Nabídka






Vítězem Grand Prix CST Ďáblice 26/7 se stal Viktor Sork

Míla

26.5.2024

Reportáže

Přečteno: 234


Vítězem předposledního turnaje této série se stal Viktor Sork.


Skupina A

Ševčík - Pogorelski 3:0, Dymov - Ševčík 3:0, Pogorelskiy - Dymob 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Alexey Dymov 4, 2. Václav Ševčík 3, 3. Boris Pogorelskiy 2

 

Skupina B

Vitrovyj - Zahradníček 3:0, Šebek - Vitrovyj 3:0, Zahradníček - Šebek 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Šebek 4, 2. Oleg Vitrovyj 3, 3. Igor Zahradníček 2

 

Skupina C

Hejl - Mocanu 1:3, Jinoch - Hejl 3:1, Mocanu - Jinoch 1:3

 

Pořadí skupiny C

1. Martin Jinoch 4, 2. Radu Mocanu 3, 3. Jiří Hejl 2

 

Skupina D

Cetner - Světlík 3:0, Mikyska - Cetner 3:0, Světlík - Mikyska 0:3

 

Pořadí skupiny D

1. Luboš Mikyska 4, 2. Milan Cetner 3, 3. Václav Světlík 2

 

Skupina E

Kovtun - Pešek 0:3, Shnaider - Kovtun 3:0, Pešek - Shnaider 1:3

 

Pořadí skupiny E

1. Valentyn Shnaider 4, 2. Viktor Pešek 3, 3. Sergei Kovtun 2

 

Skupina F

Motyčka - Sork 0:3, Merta - Motyčka 3:0, Sork - Merta 3:0

 

Pořadí skupiny F

1. Viktor Sork 2, 2. Petr Merta 3, 3. Miroslav Motyčka 2

 

Skupina G

Vlachý - Kleman 0:3, Klesa - Vlachý 3:0, Kleman - Klesa 3:0

 

Pořadí skupiny G

1. Pavel Kleman 4, 2. Michal Klesa 3, 3. Luboš Vlachý 2

 

Skupina H

Motyka - Šmíd 0:3, Dusil - Motyka 3:0, Šmíd - Dusil 2:3

 

Pořadí skupiny H

1. Vladimír Dusil 4, 2. Hynek Šmíd, 3. Radek Motyka 2

 

Osmifinále

¨Dymov - Klesa 3:1, Sork - Mocanu 3:1, Dusil - Vitrovyk 3:0, Pešek - Mikyska 0:3, Jinoch - Merta 0:3, Kleman - Ševčík 3:0, Schnaider - Cetner 3:0, Šmíd - Šebek 1:3

 

Čtvrtfinále

Dymov - Sork 1:3, Dusil - Mikyska 3:1, Merta - Kleman 2:3, Schnaider - Šebek 1:3

 

Semifinále

Sork - Dusil 3:1, Kleman - Šebek 3:2

 

Finále

Sork - Kleman 3:0

 

O 3. místo

Dusil - Šebek 3:1

 

O 5. až 8. místo

Dymov - Mikyska 3:1, Merta - Shnaider 3:0

 

O 5. místo

Dymov - Merta 1:3

 

O 7. místo

Mikyska - Shnaider 3:2

 

O 9. až 16. místo

Klesa - Mocanu 2:3, Vitrovyj - Pešek 0:3, Jinoch - Ševčík 3:0, Cetner - Šmíd 0:3

 

O 9. až 12. místo

Mocanu - Pešek 2:3, Jinoch - Šmíd 3:2

 

O 9. místo

Pešek - Jinoch 2:3

 

O 11. místo

Mocanu - Šmíd 3:0

 

O 13. až 16. místo

Klesa - Vitrovyj 3:0, Ševčík - Cetner 3:1

 

O 13. místo

Klesa - Ševčík 3:1

 

O 15. místo

Vitrovyj - Cetner 3:2

 

O 17. až 24. místa

Pogorelskiy - Motyčka 3:1, Motyka - Světlík 2:3, Hejl - Vlachý 3:1, Kovtun - Zahradníček 0:3

 

O 17. až 20. místo

Pogorelskiy - Světlík 2:3, Hejl - Zahradníček 2:3

 

O 17. místo

Světlík - Zahradníček 3:0

 

O 19. místo

Pogorelskiy - Hejl 2:3

 

O 21. až 24. místo

Motyčka - Motyka 3:2, Vlachý - Kovtun 0:3

 

O 21. místo

Motyčka - Kovtun 0:3

 

O 23. místo

Motyka - Vlachý 0:3

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 26/7

1. Viktor Sork, 2. Pavel Kleman, 3. Vladimír Dusil, 4. Ondřej Šebek - Loko Vršovice, 5. Petr Merta, 6. Alexey Dymov - Sokol Petrovice, 7. Luboš Mikyska, 8. Valentyn Shnaider - Sokol Petrovice, 9. Martin Jinoch - Slovan Bohnice, 10. Viktor Pešek - Spolek sportu Líbeznice, 11. Radu Mocanu, 12. Hynek Šmíd, 13. Michal Klesa, 14. Václav Ševčík, 15. Oleg Vitrovyj, 16. Milan Cetner, 17. Václav Světlík, 18. Igor Zahradníček, 19. Jiří Hejl, 20. Boris Pogorelskiy, 21. Sergei Kovtun, 22. Miroslav Motyčka, 23. Luboš Vlachý, 24. Radek Motyka.

 

Průběžné mezipořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=27. Příštím turnajem, který tuto sérii zakončí, pokračujeme opět za týden v neděli 2. 6. 2024.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
24.06.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha