Nabídka






Májový Davis Cup vyhráli Petra Malá a Marcel Čmil

Míla

30.5.2024

Reportáže

Přečteno: 279


Na včerejším Májovém Davis Cupu se sešlo devět dvoučlenných týmů.


Skupina A

 

Flusserovi – Malá + Čmil 1:2

čtyřhra 2:0, Flusser – Malá 1:2, Flusserová – Čmil 0:2

 

Malá + Čmil – Dusil + Tobolář 3:0

čtyřhra 2:0, Čmil – Dusil 2:0, Malá – Tobolář 2:0

 

Dusil + Tobolář – Flusserovi 1:2

čtyřhra 0:2, Dusil – Flusser 2:0, Tobolář – Flusserová 1:2

 

Pořadí skupiny A

1. Malá + Čmil 5, 2. Flusserovi 3, 3. Dusil + Tobolář 1

 

Skupina B

 

Trnka + Stejskal – Dymov + Shnaider 2:1

čtyřhra 0:2, Stejskal – Dymov 2:1, Trnka – Shnaider 2:0

 

Dymov + Shnaider – Černí 2:1

čtyřhra 2:1, Dymov – Černý Ondřej 1:2, Shnaider – Černý Martin 2:0

 

Černí – Trnka + Stejskal 0:3

čtyřhra 0:2, Černý Ondřej – Stejskal 0:2, Černý Martin – Trnka 0:2

 

Pořadí skupiny B

1. Trnka + Stejskal 5, 2. Dymov + Shnaider 3, 3. Černí 1

 

Skupina C

 

Baladránovi – Filip + Bárta 2:1

čtyřhra 0:2, Baladrán František – Bárta 2:0, Baladrán Denis – Filip 2:0

 

Zahradník + Hejl – Baladránovi 2:1

čtyřhra 2:1, Zahradník – Baladrán František 2:0, Hejl – Baladrán Denis 0:2

 

Filip + Bárta – Zahradník + Hejl 2:1

čtyřhra 2:1, Bárta – Hejl 2:0, Filip – Zahradník 1:2

 

Pořadí skupiny C

1. Baladránovi 3(7:6), 2. Filip + Bárta 3(7:7), 3. Zahradník + Hejl 3(7:8)

 

Čtvrtfinále

 

Malá + Čmil – bay

 

Dymov + Shnaider – Filip + Bárta 1:3

Dymov – Filip 1:2, Shnaider – Bárta 1:2, čtyřhra 2:0, Dymov – Bárta 1:2, Shnaider – Filip 0:2

 

Baladránovi – Flusserovi 0:3

Baladrán Denis – Flusserová 0:2, Baladrán František – Flusser 0:2, čtyřhra 0:2

 

Trnka + Stejskal – bay

 

Semifinále

 

Malá + Čmil – Filip + Bárta 3:0

Malá – Bárta 2:0, Čmil – Filip 2:0, čtyřhra 2:1

 

Flusserovi – Trnka + Stejskal 3:2

Flusser – Trnka 2:0, Flusserová – Stejskal 2:1, čtyřhra 0:2, Flusserová – Trnka 0:2, Flusser – Stejskal 1:2

 

Finále

 

Malá + Čmil – Trnka + Stejskal 3:1

Malá – Trnka 2:1, Čmil – Stejskal 2:0, čtyřhra 0:2, Malá – Stejskal 2:1, Čmil – Trnka 0:2

 

O 3. místo

 

Filip + Bárta – Flusserovi 3:0

Filip – Flusser 2:1, Bárta – Flusserová 2:0, čtyřhra 2:0

 

O 5. místo

 

Dymov + Shnaider – Baladránovi 2:3

Dymov – Baladrán Denis 0:2, Shnaider – Baladrán František 2:0, čtyřhra 2:0, Shnaider – Baladrán Denis 0:2, Dymov – Baladrán František 0:2

 

O 7. až 9. místo

 

Dusil + Tobolář – Černí 3:1

Dusil – Černý Ondřej 2:1, Tobolář – Černý Martin 2:1, čtyřhra 0:2, Dusil – Černý Martin 2:0, Tobolář – Černý Ondřej 0:2

 

Černí – Zahradník + Hejl 0:3

Černý Ondřej – Zahradník 0:2, Černý Martin – Hejl 0:2, čtyřhra 0:2

 

Zahradník + Hejl – Dusil + Tobolář 3:0

Zahradník – Tobolář 2:0, Hejl – Dusil 2:0, čtyřhra 2:0

 

Pořadí Májového Davis Cupu

1. Malá + Čmil, 2. Trnka + Stejskal, 3. Filip + Bárta, 4. Flusserovi, 5. Baladránovi, 6. Dymov + Shnaider, 7. Zahradník + Hejl, 8. Dusil + Tobolář, 9. Černí


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
24.06.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha