Nabídka






Poslední turnaj 26. série a i celou sérii vyhrál Alexey Dymov

Míla

2.6.2024

Reportáže

Přečteno: 216


Za účastí 17 hráčů byl odehrán poslední turnaj 26. sérii, který tuto sérii ukončil. Turnaj i celou sérii vyhrál Alexey Dymov.


Skupina A

Barotek - Trmota 3:1, Zahradníček - Kleman 0:3, Trmota - Kleman 0:3, Barotek - Zahradníček 3:0, Zahradníček - Trmota 3:0, Kleman - Barotek 2:3

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Barotek 6, 2. Pavel Kleman 5, 3. Igor Zahradníček 4, 4. Zdeněk Trmota 3

 

Skupina B

Dymov - Cetner 3:0, Ševčík - Klesa 0:3, Cetner - Klesa 0:3, Dymov - Ševčík 3:1, Ševčík - Cetner 2:3, Klesa - dymov 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Alexey Dymov 6, 2. Michal Klesa 5, 3. Milan Cetner 4, 4. Václav Ševčík 3

 

Skupina C

Jinoch - Kovtun 3:0, Vitrovyj - Dusil 0:3, Kovtun - Dusil 1:3, Jinoch - Vitrovyj 3:0, Vitrovyj - Kovtun 3:0, Dusil - Jinoch 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Martin Jinoch 6, 2. Vladimír Dusil 5, 3. Oleg Vitrovyj 4, 4. Sergiy Kovtun 3

 

Skupina D

Hejl - Shnaider 1:3, Matsko - Tomeček 3:1, Shnaider - Matsko 3:0, Merta - Hejl 3:1, Matsko - Merta 0:3, Tomeček - Shnaider 0:3, Merta - Tomeček 3:0, Hejl - Matsko 3:2, Tomeček - Hejl 3:1, Shnaider - Merta 3:2

 

Pořadí skupiny D

1. Valentyn Shnaider 8, 2. Petr Merta 7, 3. Vasyl Matsko 5(5:4), 4. Ondřej Tomeček 5(4:4), 5. Jiří Hejl 5(4:5)

 

Čtvrtfinále

Barotek - Dusil 3:0, Klesa - Shnaider 2:3, Jinoch - Kleman 2:3, Merta - Dymov 1:3

 

Semifinále

Barotek - Shnaider 1:3, Kleman - Dymov 0:3

 

Finále

Shnaider - Dymov 1:3

 

O 3. místo

Barotek - Kleman 0:3

 

O 5. až 8. místo

Dusil - Klesa 3:0, Jinoch - Merta 0:3

 

O 5. místo

Dusil - Merta 2:3

 

O 7. místo

Klesa - Jinoch 1:3

 

O 9. až 17. místo - předkolo

Kovtun - Hejl 2:3

 

O 9. až 16. místo

Zahradníček - Hejl 1:3, Ševčík - Matsko 3:1, Vitrovyj - Trmota 3:2, Tomeček - Cetner 1:3

 

O 9. až 12. místo

Hejl - Ševčík 3:2, Vitrovyj - Cetner 1:3

 

O 9. místo

Hejl - Cetner 3:1

 

O 11. místo

Ševčík - Vitrovyj 1:3

 

O 13. až 16. místo

Zahradníček - Matsko 3:0, Trmota - Tomeček 2:3

 

O 13. místo

Zahradníček - Tomeček 3:1

 

O 15. místo

Matsko - Trmota 2:3

 

O 17. místo

Kovtun - bay

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 26/8

1. Alexey Dymov - Sokol Petrovice, 2. Valentyn Shnaider - Sokol Petrovice, 3. Pavel Kleman, 4. Martin Barotek - TTC Praha, 5. Petr Merta, 6. Vladimír Dusil, 7. Martin Jinoch - Slovan Bohnice, 8. Michal Klesa, 9. Jiří Hejl, 10. Milan Cetner, 11. Oleg Vitrovyj, 12. Václav Ševčík - TTC Praha, 13. Igor Zahradníček, 14. Ondřej Tomeček, 15. Zdeněk Trmota, 16. Vasyl Matsko, 17. Sergiy Kovtun

 

Konečné pořadí 26. série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=27. Za týden, v neděli 9. 6. 2024 začíná úvodním turnajem 27. série Velké ceny CST Ďáblice.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
24.06.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha