Nabídka






Vítězem Grand Prix CST Ďáblice 27/1 se stal Miroslav Randáček

Míla

9.6.2024

Reportáže

Přečteno: 205


Bez ztráty setu dnes vyhrál úvodní turnaj 27. série turnajů Grand Prix CST Ďáblice Miroslav Randáček. Turnaje se zúčastnilo 30 hráčů.


Skupina A

Světlík - Sork 2:1, Randáček - Světlík 2:0, Sork - Randáček 0:2

 

Pořadí skupiny A

1. Miroslav Randáček 4, 2. Václav Světlík 3, 3. Viktor Sork 2

 

Skupina B

Mocanu - Dusil 2:0, Malá - Mocanu 2:1, Dusil - Malá 0:2

 

Pořadí skupiny B

1. Petra Malá 4, 2. Radu Mocanu 3, 3. Vladimír Dusil 2

 

Skupina C

Stejskal - Matsko 2:0, Hejl - Kleman 1:2, Matsko - Kleman 0:2, Stejskal - Hejl 2:0, Hejl - Matsko 2:0, Kleman - Stejskal 0:2

 

Pořadí skupiny C

1. Pavel Stejskal 6, 2. Pavel Kleman 5, 3. Jiří Hejl 4, 4. Vasyl Matsko 3

 

Skupina D

Husák L. - Motyka 2:0, Vitrovyj - Merta 0:2, Motyka - Merta 0:2, Husák L. - Vitrovyj 0:2, Vitrovyj - Motyka 2:0, Merta - Husák L. 2:1

 

Pořadí skupiny D

1. Petr Merta 6, 2. Oleg Vitrovyj 5, 3. Libor Husák 4, 4. Radek Motyka 3

 

Skupina E

Husák M. - Vlachý 2:0, Ševčík - Jinoch 0:2, Vlachý - Jinoch 0:2, Husák M. - Ševčík 2:0, Ševčík - Vlachý 2:0, Jinoch - Husák M. 2:0

 

Pořadí skupiny E

1. Martin Jinoch 6, 2. Martin Husák 5, 3. Václav Ševčík 4, 4. Luboš Vlachý 3

 

Skupina F

Dymov - Langmüller 2:0, Cetner - Šebek 0:2, Langmüller - Šebek 0:2, Dymov - Cetner 2:0, Cetner - Langmüller 1:2, Šebek - Dymov 1:2

 

Pořadí skupiny F

1. Alexey Dymov 6, 2. Ondřej Šebek 5, 3. Josef Langmüller 4, 4. Milan Cetner 3

 

Skupina G

Juřena - Motyčka 2:1, Kakharov - Shnaider 0:2, Motyčka - Shnaider 2:0, Juřena - Kakharov 2:1, Kakharov - Motyčka 2:0, Shnaider - Juřena 2:0

 

Pořadí skupiny G

1. Valentyn Shnaider 6, 2. Daniel Juřena 5, 3. Tulkin Kakharov 4, 4. Miroslav Motyčka 3

 

Skupina H

Barotek - Kovtun 2:0, Klesa - Nechvátalová 1:2, Kovtun - Nechvátalová 0:2, Barotek - Klesa 2:1, Klesa - Kovtun 2:0, Nechvátalová - Barotek 2:0

 

Pořadí skupiny H

1. Jana Nechvátalová 6, 2. Martin Barotek 5, 3. Michal Klesa 4, 4. Sergiy Kovtun 3

 

Osmifinále

Randáček - Juřena 3:0, Dymov - Kleman 3:0, Nechvátalová - Mocanu 2:3, Husák M. - Merta 3:1, Stejskal - Šebek 2:3, Shnaider - Světlík 3:2, Jinoch - Vitrovyj 3:0, Barotek - Malá 0:3

 

Čtvrtfinále

Randáček - Dymov 3:0, Mocanu - Husák M. 1:3, Šebek - Shnaider 0:3, Jinoch - Malá 0:3

 

Semifinále

Randáček - Husák M. 3:0, Shnaider - Malá 3:0

 

Finále

Randáček - Shnaider 3:0

 

O 3. místo

Husák M. - Malá 3:0

 

O 5. až 8. místo

Dymov - Mocanu 3:0, Šebek - Jinoch 0:3

 

O 5. místo

Dymov - Jinoch 3:2

 

O 7. místo

Mocanu - Šebek 3:0 w.o.

 

O 9. až 16. místo

Juřena - Kleman 1:3, Nechvátalová - Merta 3:1, Stejskal .- Světlík 3:1, Vitrovyj - Barotek 3:0 w.o.

 

O 9. až 12. místo

Kleman - Nechvátalová 2:3, Stejskal - Vitrovyj 3:1

 

O 9. místo

Nechvátalová - Stejskal 1:3

 

O 11. místo

Kleman - Vitrovyj 3:1

 

O 13. až 16. místo

Juřena - Merta 0:3, Světlík - Barotek 3:0 w.o.

 

O 13. místo

Merta - Světlík 3:1

 

O 15. místo

Juřena - Barotek 3:0 w.o.

 

O 17. až 30. místo

Sork - Motyčka 2:0, Langmüller - Matsko 2:0, Klesa - bay, Vlachý - Husák L. 0:2, Hejl - Cetner 0:2, Kakharov - bay, ŠEvčík - Motyka 2:0, Kovtun - Dusil 1:2

 

O 17. až 24. místo

Sork - Langmüller 2:0, Klesa - Husák L. 0:2, Cetner - Kakharov 2:0, Ševčík - Dusil 0:2

 

O 17. až 20. místo

Sork - Husák L. 2:1, Cetner - Dusil 0:2

 

O 17. místo

Sork - Dusil 2:0

 

O 19. místo

Husák L. - Cetner 0:3 w.o.

 

O 21. až 24. místo

Langmüller - Klesa 1:2, Kakharov - ŠEvčík 0:2

 

O 21. místo

Klesa - Ševčík 2:0

 

O 23. místo

Langmüller - Kakharov 0:3 w.o.

 

O 25. až 30. místo

Motyčka - Matsko 2:0, Vlachý - bay, Hejl -bay, Motyka - Kovtun 1:2

 

O 25. až 28. místo

Motyčka - Vlachý 2:0, Hejl - Kovtun 1:2

 

O 25. místo

Motyčka - Kovtun 0:2

 

O 27. místo

Vlachý - Hejl 1:2

 

O 29. až 30. místo

Matsko - Motyka 1:2

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 27/1

1. Miroslav Randáček - SK Dolní Měcholupy, 2. Valentyn Shnaider - Sokol Petrovice, 3. Martin Husák - TTC Praha, 4. Petra Malá - Sokol Podolí, 5. Alexey Dymov - Sokol Petrovice, 6. Martin Jinoch - Slovan Bohnice, 7. Radu Mocanu, 8. Ondřej Šebek - Loko Vršovice, 9. Pavel Stejskal - Sokol Podolí, 10. Jana Nechvátalová, 11. Pavel Kleman, 12. Oleg Vitrovyj, 13. Petr Merta, 14. Václav Světlík, 15. Daniel Huřena - ABC Braník, 16. Martin Barotek - TTC Praha, 17. Viktor Sork, 18. Vladimír Dusil, 19. Milan Cetner, 20. Libor Husák, 21. Michal Klesa, 22. Václav Ševčík - TTC Praha, 23. Tulkin Kakharov, 24. Josef Langmüller, 25. Sergiy Kovtun, 26. Miroslav Motyčka, 27. Jiří Hejl, 28. Luboš Vlachý, 29. Radek Motyka, 30. Vasyl Matsko

 

Za týden v neděli 16. 6. 2024 pokračujeme druhým turnajem 27. série. Průběžné pořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=28.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
24.06.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha