V dvouhrách Rekreant A – Elite
se sešlo 16 hráčů, kteří hráli ve třech skupinách s
postupem prvních čtyř. Kvalitně obsazený turnaj přinesl
řadu překvapení.
Skupina A
Zahradník – Maňas 3:1, Remunda – Šprongl 2:3, Maňas –
Remunda 3:2, Motyčka – Zahradník 3:0, Remunda – Motyčka
0:3, Šprongl – Maňas 3:1, Motyčka – Šprongl 3:0, Zahradník
– Remunda 1:3, Šprongl – Zahradník 3:1, Maňas – Motyčka
1:3
Pořadí skupiny A
1. Oldřich Motyčka, 2. Jaroslav Šprongl, 3. Štěpán Remunda
(5:4), 4. Václav Zahradník (4:4), 5. Jiří Maňas (4:5)
Skupina B
Švec – Světlík 3:0, Ruml J. - Korba 0:3, Světlík – Runl
J. 0:3, Jelínek T. – Švec 0:3, Ruml J. - Jelínek T. 2:3,
Korba – Světlík 3:0, Jelínek T. – Korba 1:3, Švec –
Ruml J. 3:1, Korba – Švec 3:1, Světlík – Jelínek T. 0:3
Pořadí skupiny B
1. František Korba, 2. Ondřej Švec, 3. Tomáš Jelínek, 4. Jiří
Ruml, 5. Václav Světlík
Skupina C
Šulc – Hadrbolec 3:0, Foltýn – Boltík 3:1, Ako – Hradil
3:1, Hadrbolec – Hradil 1:3, Boltík – Ako 0:3, Šulc –
Foltýn 3:0, Foltýn – Hadrbolec 3:0, Ako – Šulc 1:3, Hradil
– Boltík 3:0, Hadrbolec – Boltík 3:0, Šulc - Hradil 3:0,
Foltýn – Ako 1:3, Ako – Hadrbolec 3:0, Hradil – Foltýn
3:0, Boltík – Šulc 0:3
Pořadí skupiny C
1. Martin Šulc, 2. David Ako, 3. Miroslav Hradil, 4. David Foltýn,
5. Jan Hadrbolec, 6. Miroslav Boltík
Soutěž útěchy
dvouher Rekreant A – Elite
Semifinále
Maňas – Boltík 1:3, Hadrbolec – Světlík 1:3
Finále
Boltík – Světlík 0:3
Pořadí
soutěže útěchy dvouher Rekreant A – Elite
1. Václav Světlík, 2. Miroslav Boltík, 3. Jiří Maňas a Jan
Hadrbolec
Hlavní soutěž
dvouher Rekreant A – Elite
Předkolo
Jelínek T. – Hradil 3:0, Ako – Zahradník 3:1, Šprongl –
Foltýn 3:2, Remunda – Ruml J. 3:2
Čtvrtfinále
Motyčka – Jelínek 1:3, Švec – Ako 3:0, Korba – Šprongl
3:0, Šulc – Remunda 3:1
Semifinále
Jelínek T. - Švec 0:3, Korba – Šulc 1:3
Finále
Švec – Šulc 0:3
Pořadí
dvouher Rekreant A – Elite
1. Martin Šulc, 2. Ondřej Švec, 3. Tomáš Jelínek a František
Korba
V dvouhrách
Rekreant B – Optimum se sešlo 13 hráčů, kteří hráli ve
dvou skupinách systémem každý s každým s postupem prvních
čtyř.
Dvouhra
Rekreant B – Optimum
Skupina
A
Švec – Füri 3:0, Pryček – Kopecký 0:3, Padrtka –
Hadrbolec 3:2, Füri – Hadrbolec 3:2, Kopecký – Padrtka 3:0,
Švec – Pryček 3:0, Pryček – Füri 0:3, Padrtka – Švec
1:3, Hadrbolec – Kopecký 1:3, Füri – Kopecký 1:3, Švec
– Hadrbolec 3:0, Pryček – Padrtka 3:1, Padrtka – Füri
0:3, Hadrbolec – Pryček 3:0, Kopecký – Švec 0:3
Pořadí
skupiny A
1. Ondřej Švec, 2. Jiří Kopecký, 3. Silvia Füri, 4. Jan
Hadrbolec (5:3), 5. Ladislav Padrtka (4:5), 6. Jiří Pryček
(3:4),
Skupina
B
Zahradník – Ruml J. 3:1, Rudiš – Dvořák D. 3:0, Fuček
Sv. - Klváček 0:3, Zahradník – Foltýn 3:0, Ruml J. - Klváček
3:1, Dvořák D. - Fuček Sv. 3:0, Zahradník – Rudiš 3:1,
Foltýn – Rudiš 3:2, Rudiš – Dvořák D. 3:0, Fuček Sv. -
Zahradník 0:3, Klváček – Fuček Sv. 3:0, Foltýn – Fuček
Sv. 3:0, Ruml J. - Dvořák D. 3:0, Zahradník – Klváček 3:0,
Rudiš – Fuček Sv. 3:0, Klváček – Foltýn 3:0, Fuček Sv.
- Foltýn 0:3, Klváček – Rudiš 3:1, Dvořák D. - Zahradník
0:3, Foltýn – Dvořák D. 3:0, Ruml J. - Foltýn 3:2
Pořadí
skupiny B
1. Václav Zahradník, 2. Jiří Ruml, 3. Petr Klváček, 4.
David Foltýn, 5. Luboš Rudiš, 6. Dušan Dvořák, 7. Svatobor
Fuček
Soutěž
útěchy dvouher Rekreant B – Optimum
Předkolo
Pryček – Fuček Sv. 3:0
Semifinále
Padrtka – Dvořák D. 3:0, Rudiš – Pryček 3:0
Finále
Padrtka – Rudiš 0:3
Pořadí
soutěže útěchy dvouher Rekreant B – Optimum
1. Luboš Rudiš, 2. Ladislav Padrtka, 3. Dušan Dvořák a Jiří
Pryček
Hlavní
soutěž dvouher Rekreant B – Optimum
Čtvrtfinále
Švec – Klváček 3:0, Ruml J. - Hadrbolec 3:0, Kopecký –
Foltýn 3:1, Zahradník - Füri 3:0
Semifinále
Švec – Ruml J. 3:0, Kopecký – Zahradník 2:3
Finále
Švec – Zahradník 3:1
Pořadí
dvouher Rekreant B – Optimum
1. Ondřej Švec, 2. Václav Zahradník, 3. Jiří Ruml a Jiří
Kopecký
V
dvouhrách Rekreant C – Standard se sešlo pět hráčů, kteří
hráli systémem každý s každým.
Dvouhra
Rekreant C – Standard
Padrtka
– Šmíd 2:3, Hadrbolec – Pryček 3:0, Šmíd – Hadrbolec
1:3, Fuček Sv. - Padrtka 0:3, Hadrbolec – Fuček Sv. 3:1,
Pryček – Šmíd 3:2, Fuček Sv. - Pryček 0:3, Padrtka –
Hadrbolec 3:0, Pryček – Padrtka 3:2, Šmíd – Fuček Sv. 0:3
w.o.
Pořadí
dvouher Rekreant C – Standard
1. Jan Hadrbolec, 2. Jiří Pryček, 3. Ladislav Padrtka, 4.
Svatobor Fuček, 5. Karel Šmíd